• Detail firmy

ENERGO KD s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se distribucí elektrické energie i zemního plynu a prodejem pitné i průmyslové vody. Provádíme instalace fotovoltaických elektráren

Adresa

Tovární 391
267 01 Králův Dvůr u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48951412
DIČ:  CZ48951412

Výrobky, činnosti

Silniční doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 662 389
Telefon: +420 311 662 520
Fax: +420 311 662 396
E-mail: energokd@energokd.cz
WWW: www.energokd.cz

Kontaktní osoba

Ing. Alice Špičková - Jednatel

Ing. Zdenek Medřicky - Marketingový ředitel

Telefon: +420 311 548 152
E-mail: z.medricky@energokd.cz
Další firmy v oboru

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

CONTRADICTION s.r.o.

Náš zrekonstruovaný statek ve Starém Kolíně nabízí tradiční a příjemné prostory vhodné pro nejrůznější firemní a společenské akce, rodinné oslavy či svatby. Zajistíme pro Vás ubytování, veškeré vybavení, catering a samozřejmě také personál. V areálu našeho statku naleznete i jízdárnu s nabídkou projížděk po okolí či mini ZOO s možností pohlazení a krmení zvířátek. Pořádáme i výlety pro školy.

SEPPA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se svozem, výkupem, recyklací a prodejem sběrového papíru, plastů a jiných druhů odpadů. Zajišťujeme kontejnerovou a kamionovou dopravu. Nabízíme pronájem lisů a drtičů. Poskytujeme poradenství v oblasti nakládání s odpady.