• Detail firmy

KS-Europe, s.r.o.

Základní popis

rozesílání a zpracování reklamních zásilek, balení propagačních zásilek do papíru nebo fólie, adresace vrácených zásilek se zbožím

Adresa

Komenského 598
332 03 Šťáhlavy

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63990474

Výrobky, činnosti

Balení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 862 111
E-mail: ipospisilova@ks-europe.com
WWW: www.ks-europe.com
E-shop: info@ks-europe.com

Kontaktní osoba

Tomáš Sysel - Obchodní ředitel

Telefon: +420 377 862 180

Ivana Pospíšilová

Telefon: +420 377 862 124
E-mail: ipospisilova@ks-europe.com
Další firmy v oboru

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

TRANSPORT CIĘŻAROWY I SPEDYCJA " BAK-TRANS " Dariusz Helbik

My přeprava Doprava za konkurenceschopné ceny v polské a jižní západní Evropy. Od svého vzniku poskytovat dopravní služby po celé zemi, od roku 1992 mezinárodní služby již od roku 2003. spedičních služeb.