• Detail firmy

WORLD TECHNICS , spol. s r.o.

Základní popis

Jsme velkoobchod a maloobchod, prodáváme mosazné a nerezové dveřní a okenní kování, bezpečnostní a tepané kování, madla, zábradlové systémy, garnýže, schodišťové tyče, hliníkové větrací mřížky, hliníkové podlahové profily a gumové rohože.

Adresa

Řehořova 5
618 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00352071
DIČ:  CZ00352071

Výrobky, činnosti

Větrací mřížky

Kontaktní údaje

Fax: +420 548 226 379
E-mail: world.tech@volny.cz
E-mail: obchod@world-technics.cz
WWW: www.world-technics.cz
WWW: www.interier.com/worldtech.cz

Kontaktní osoba

Johann Schweng - Jednatel

Další firmy v oboru

Rostislav Luža - Zámečnictví

Služby firmám formou výroby polotovarů i kompletních celků. Specializujeme se na CNC obrábění a CNC zpracování plechů, svařování dílů, navařování šroubů a matic, závitování a zahlubování otvorů. Provádíme kompletaci zakázek.

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.