• Detail firmy

Opravy a kovovýroba Záchlumí a.s.

Adresa

Záchlumí 45
349 01 Záchlumí

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45358656
DIČ:  CZ45358656
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  200

Výrobky, činnosti

Lisování, lisařské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 374 622 040
Telefon: +420 374 622 027
E-mail: info@okz.cz
E-mail: okz@okz.cz
WWW: okz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Landa - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.

Oskar Klug INSTALATÉRSTVÍ

Hlavním zaměření firmy jsou instalatérské a topenářské práce. Dále se věnujeme opravám čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Provádíme záruční i pozáruční servis kotlů na tuhá paliva a pravidelní roční prohlídky. Zabýváme se rovněž drobnou zámečnickou výrobou.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.