• Detail firmy

S.V.G. s.r.o.

Základní popis

Distribuce mražené potraviny pro gastronomii

Adresa

V Lipkách 98
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45022429
DIČ:  CZ45022429
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 321 869
Mobil: +420 602 435 556
E-mail: strakonice@svg.cz
WWW: svg.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Český - Jednatel

Mobil: +420 602 435 556

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.

Milan Vocílka - Velkoobchod pro potravináře

Velkoobchodní prodej širokého sortimentu pro řezníky a uzenáře, pro výrobny lahůdek a polotovarů, pro stravovací provozy a pro maloobchodní prodejny. Pro všechny odběratele poskytujeme poradenství v oblasti použití sortimentu a zdůraznění výhod. Rozšíření sortimentu zboží, gramáž balení a ostatní možnosti jsou předmětem ujednání. Obchodní podmínky se sjednávají s odběratelem individuálně.