• Detail firmy

BH TEL s. r. o.

Základní popis

Nabízíme veškeré telekomunikační služby např.: strukturální kabeláže, tvorba webových stránek, zabezpečovací zařízení, prodej a údržba telefonních ústředen, webhosting, IP kamery, bezdrátový internet a telefonní připojení.

Adresa

Chelčického 445
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25930257
DIČ:  CZ25930257
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Bezdrátové telekonferenční systémy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 584 344
E-mail: bhtel@bhtel.cz
WWW: www.bhtel.cz

Kontaktní osoba

Petr Hypius - Jednatel

Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.