• Detail firmy

Jiří Němec - Zámečnictví

Základní popis

Vyrábíme, prodáváme a montujeme automatické dveřní systémy, garážová a průmyslová vrata - sekční, rolovací, vjezdové brány pro privát i průmysl a protipožární dveře. Poskytujeme servis.

Adresa

Holoubkov 208
338 01 Holoubkov

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46817468

Výrobky, činnosti

Garážová a průmyslová vrata

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 751 109
Fax: +420 371 751 109
E-mail: info@nemecjiri.cz
WWW: www.nemecjiri.cz

Kontaktní osoba

Jiří Němec - Majitel

Mobil: +420 606 601 607
Další firmy v oboru

NIKOL - Kovovýroba a zámečnictví

Vyrábíme a montujeme sekční rolovací vrata FRAMI, vjezdové brány, garážová vrata, průmyslová vrata, závory firem Tousek Rakousko, Life, Digital Life, Trido. Provádíme zakázkové práce v oboru kovovýroba.

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.