• Detail firmy

AUTOŠKOLA POD VAVŘINCEM s.r.o.

Základní popis

Proškolíme řidiče referenty a řidiče profesionály, kteří vlastní profesní průkaz. Nabízíme přezkoušení a kondiční jízdy.

Adresa

Prokopa Velikého 572
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45353093

Výrobky, činnosti

Automobily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 724 506
Mobil: +420 607 946 404
E-mail: autoskola.vavrinec@centrum.cz
WWW: www.autoskolapodvavrincem.cz

Kontaktní osoba

Josef Jung - Jednatel

Mobil: +420 606 389 491

Jan Sloup - Jednatel

Josef Svachouček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.