• Detail firmy

RESYS S.R.O.

Základní popis

Jsme reklamní agentura zabývající se převážně výrobou orientačního a informačního značení v exteriérech i interiérech, světelné reklamy, plastických nápisů, značení firemních vozidel, kompletní realizaci billboardů, foliové grafiky

Adresa

Dolní Lhota 82
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28319419

Výrobky, činnosti

Světelná reklama

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 410 598
E-mail: resys@iol.cz
E-mail: reklama@resys.cz
WWW: www.resys.cz

Kontaktní osoba

Petr Musil - Majitel

Mobil: +420 602 557 746

Lubor Zemánek - Majitel

Mobil: +420 602 535 653
Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.