• Detail firmy

HYDROIZOL izolace staveb, s.r.o.

Základní popis

Nabídka oprav starých a zhotovení nových plochých a šikmých střech. Možnost izolací, klempířských, zednických a zateplovacích prací.

Adresa

Na Břehách 396/24
500 12 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25260723
DIČ:  CZ25260723
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Tepelné a chladové izolace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 262 551
Fax: +420 495 262 551
E-mail: hydroizolhk@volny.cz
WWW: www.hydroizol.ic.cz

Kontaktní osoba

Dr. František Dvořák - Jednatel

Další firmy v oboru

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.