• Detail firmy

DŘEVOVÝROBA SEDLČANY s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme na zakázku nábytek včetně potřeb pro řemeslníky, truhláře, kutily i modeláře.

Adresa

Pod Cihelným Vrchem 1029
264 01 Sedlčany

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25792822

Výrobky, činnosti

Dřevovýroba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 766 421
E-mail: drevocentrumsedlcany@iol.cz

Kontaktní osoba

Aleš Vinař - Jednatel

Mobil: +420 736 630 516
Další firmy v oboru

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.