• Detail firmy

Jiří Hulička

Základní popis

Automobilová tažná zařízení

Adresa

Pod Širokým vrchem 44
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10445099
DIČ:  CZ5412050325

Výrobky, činnosti

Automobilová tažná zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 704 927
Mobil: +420 603 306 771
E-mail: h.autoreal@post.cz
WWW: www.h-taznazarizeni.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hulička - Majitel

Další firmy v oboru

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.

Ievgenii Tkhoriev

Provádíme tónování autoskel a lepení kvalitních fólií s dlouhou životností za nejlepší ceny v Praze - až o 20% nižší než konkurence! S tónováním autoskel máme bohaté zkušenosti, během dvou let našeho působení v Praze jsme zrealizovali více než 500 zakázek. Na tónování autoskel používáme prvotřídní americkou fólii zn. Global, na kterou poskytujeme záruku 13 let.

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.