• Detail firmy

MK CARS s. r. o. - PEUGEOT

Základní popis

Prodáváme nové, předváděcí, osobní a užitkové vozy Peugeot 107, 208, 301, 308, 3008, 508, 5008, Partner 4x4, Expert 4x4, Boxer 4x4. Jsme autorizovaný servis vozů Peugeot, zajišťujeme originální náhradní díly vč. příslušenství a odtahovou službu.

Adresa

Ladova 26
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47286822

Výrobky, činnosti

Prodej automobilů ARO

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 305 862
Telefon: +420 483 305 985
E-mail: info@mkcars.cz
WWW: mkcars.dealer.peugeot.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Krejsa - Jednatel

Dr. Miroslav Dongres - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.