• Detail firmy

VÝTAHY VOTO Plzeň, s.r.o.

Základní popis

Projektujeme, vyrábíme a dodáváme nové výtahy osobní, nákladní, evakuační, hydraulické, lanové, jídelní, bezstrojovnové a bubnové výtahy, prosklené šachty, autovýtahy a výtahy pro panelové a rodinné domy, hotely.

Adresa

Jateční 2691/10
301 21 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62623826
DIČ:  138-626223826
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  30

Výrobky, činnosti

Výtahy na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 325 549
Telefon: +420 377 227 184
Fax: +420 377 222 603
E-mail: vokurka@vytah-voto.cz
E-mail: voto@vytahy-voto.cz
WWW: www.vytahy-voto.cz
Další firmy v oboru

MP Lifts s.r.o.

Zaměřuje se na dodávky, servis a rekonstrukce výtahů a dalších strojních a zvedacích zařízení. Dále zajišťujeme realizace ocelových konstrukcí výtahových šachet pro vnitřní i vnější prostředí včetně stavebních prací. Nabízíme hydraulické výtahy, autovýtahy, jídelní výtahy, výtahové plošiny, nákladní a panoramatické výtahy. Dodáváme nejrůznější atypické vertikální zařízení.

Miroslav Navrátil

Zajišťujeme montáž, kompletní servis a pronájem kvalitních stavebních výtahů GEDA německé výroby, určených jak pro přepravu materiálu, tak i pro přepravu materiálu a osob. Stavební výtahy GEDA splňují náročné normy EU a jsou schváleny a certifikovány pro provoz v ČR. Využití nacházejí především na stavbách, při rekonstrukcích, opravách střech a fasád domů. Jejich předností je úspora času a peněz.

Výtahy Filipčík

Naše společnost nabízí dodávku, montáž, servis a revize výtahů. Dodáváme nové výtahy všech značek s konečnou povrchovou úpravou dle přání zákazníka. Provádíme částečné i kompletní renovace. Vhodné pro modernizace výtahů staršího data. Ke každému výtahu poskytujeme záruční servis. Individuálně sjednáváme i pozáruční servis. Servis a revize výtahů provádíme i u výtahů dodaných jiným dodavatelem.