• Detail firmy

GALBAVY

Základní popis

prodejna STŘEŠNÍCH KRYTIN - příslušenství, doplňků, klempířských výrobků, plechů..prodejna STAVEBNIN - a také obkladů a dlažeb, hutního materiálu...VÝKUP SKLADOVÝCH ZÁSOB A PŘEBYTKŮ - výkup zboží z likvidovaných skladů, skladových přebytků...P

Adresa

Nádražní 42
564 01 Žamberk

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43513875
DIČ:  275-6410111048
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Průmyslové střešní krytiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 465 614 411
Mobil: +420 603 319 050
Další firmy v oboru

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.