• Detail firmy

HQS PRAHA spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme servis výpočetní techniky, jsme servisní středisko PC LYNX a Prestigio, oprava, instalace, odvirování a přestavba PC. Prodáváme počítače, monitory, notebooky, tiskárny a projektory, UPS, síťové prvky Ethemet a WiFi, antiviry NOD32, Norton.

Adresa

Prosecká 75
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41191935
DIČ:  CZ41191935
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20
Roční obrat:  25000000

Výrobky, činnosti

Kabelové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 286 890 648
Mobil: +420 777 789 850
Fax: +420 286 890 586
E-mail: hqs@hqs.cz
E-mail: rudolf.svoboda@hqs.cz
WWW: www.hgs.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Kytýř - Prokurista

Další firmy v oboru

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

AAC Pragocel s.r.o.

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.