• Detail firmy

MARTIN BUREŠ RI Okna

Základní popis

Jsme dodavatelem plastových oken, plastových a hliníkových dveří, garážových vrat, rolet, žaluzií, sítí proti hmyzu a ostatních doplňků. Dále se firma zabývá sklenářstvím a rámařstvím ve špičkové kvalitě.

Adresa

Příbramská 1370/41
352 01 Aš

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46860355

Výrobky, činnosti

Plastové okna, plastové dveře, garážové vrata

Plastové okna, plastové dveře, garážové vrata

Kontaktní údaje

Telefon: 354 525 718
Telefon: +420 354 527 250
Mobil: +420 607 928 425
E-mail: info@okna-ri.cz

Kontaktní osoba

Martin Bureš - Jednatel

Další firmy v oboru

Milan Fák - Truhlářství

Hlavním výrobním programem našeho truhlářství je nábytek z masivního dřeva a lamelové dveře v různých provedeních. Vyrábíme na zakázku: kuchyně, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, police, postele, zařízení hotelů, restaurací a kanceláří, obložení schodišť, stěn a stropů, a to dle našich návrhů i návrhů zákazníka. Lamelové dveře dodáváme pro šatní skříně, botníky, kuchyňské linky apod.

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.