• Detail firmy

RK konzult, spol. s r.o.

Základní popis

- fotoreportáže, fotodokumentace různých akcí s následnou prezentací na internetu - vedení účetnictví a ekonomické poradenství se službami prováděnými buĎ v naší provozovně, případně u klienta - provozování internetové aukce www.pinon.cz

Adresa

Plachého 25
301 26 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25204017
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  5
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Chlebové směsi pro domácí pekárny

jejich dovoz a zásilkový prodej po celé ČR

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 447 878
Mobil: +420 603 423 475
E-mail: foto@romanfoto.eu
WWW: www.pinon.cz
WWW: www.romanfoto.eu

Kontaktní osoba

Roman Kočí - Majitel

Telefon: +420 608 447 878
E-mail: foto@romanfoto.eu

Josef Kučera - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.