• Detail firmy

BOHEMIA CONSULT - ONDROUCH JOSEF Ing.

Základní popis

Fotovoltaika, sluneční ohřev vody, kabely, zvláště LED osvětlení v založené společnosti LED4CITY s.r.o., ve které jsem CEO.

Adresa

Ruská 30/427
353 01 Mariánské Lázně

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10336435

Výrobky, činnosti

Poradenství

Fotovoltaika, sluneční ohřev vody, kabely, zvláště LED osvětlení v založené společnosti LED4CITY s.r.o., ve které jsem CEO.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 623 233
Fax: +420 257 941 180
E-mail: ondrouch@primetrade.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Ondrouch - Majitel

Mobil: +420 775 077 629
E-mail: ondrouch@primetrade.cz
Další firmy v oboru

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

BOZPOTZ s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti financí, bezpečnosti a hygieně práce. Nabízíme poradenství v bezpečnosti a hygieně práce, rovněž služby soudního znalce BOZP a poradenství požární ochrany. Zajišťujeme také odborné finanční poradenství pro různé podnikatelské subjekty. Provádíme revize tlakových a plynových zařízení.

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.