• Detail firmy

PRESSL, spol. s r.o.

Základní popis

Firma PRESSL, spol. s r.o. byla založena 17.srpna 1992. Její hlavní náplní jsou generální opravy a modernizace těžkých obráběcích strojů. Mimo to naše firma zajišťuje běžné opravy, servis a dodávky náhradních dílů pro celou řadu obráběcích strojů.

Adresa

Madlonova 21
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45349975

Výrobky, činnosti

Kovoobráběcí stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 740 611
Fax: +420 371 740 612
E-mail: pressl@pressl.cz
WWW: www.pressl.cz

Kontaktní osoba

Bc. Jan Rebec - Jednatel

Mobil: +420 773 256 029
Další firmy v oboru

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.

PŘEVODOVKY - Jaroslav Kastner

Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje a oprav manuálních převodovek. Zajišťujeme opravy manuálních převodovek, výměny převodovek, servis manuálních převodovek, repase manuálních převodovek. Převodovky dodáváme pro osobní i nákladní a užitková vozidla. Zajistíme také veškeré náhradní díly k převodovkám.

Jan Král - MTA

Prodej a nákup použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Nabídka nových CNC obráběcích center. Provádíme opravy soustruhů, brusek, frézek a dalších strojů.