• Detail firmy

Miroslav Balhar

Základní popis

Bezpečnostní služby,Montáže bezpečnostního zařízení.

Adresa

Masarykova
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63503808
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  60

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní systémy do budov

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 776 364
Mobil: +420 603 220 536
Mobil: +420 604 735 087
Fax: +420 379 732 381
E-mail: bachardispecink@atlas.cz

Kontaktní osoba

Oto Vnuk - Ředitel

Další firmy v oboru

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

Zakład Produkcji Elementów Drogowych S.C. Elżbieta i Waldemar Woźniak

Naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který výrazně ovlivňuje kvalitu a estetické prvky. Patníky, bariéry, Desky mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, takže nemusíte ztrácet a ztrácí barvu. Tyto prvky z plastu se vyznačují nízkou hmotností může výrazně snížit náklady na dopravu.