• Detail firmy

CZECH SECURITY, spol. s r.o.

Základní popis

Jsme ryze česká agentura bez jakékoli zahraniční účasti. Na zisky odváděné do zahraničí totiž doplácí především zákazník neúměrně vysokými cenami za poskytované služby. Tato myšlenka nás zároveň přivedla i k názvu agentury

Adresa

Modřínová 2436
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60071028
DIČ:  CZ60071028
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  40

Výrobky, činnosti

Připojení na pult PCO

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 442 474
E-mail: plzen@czech-security.cz
WWW: www.czech-security.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Šefl - Jednatel

Mobil: +420 603 513 349
Další firmy v oboru

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

NEŽÁRKA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní úklidové služby. Provádíme jednorázové - generální i pravidelné úklidy. Služby nabízíme pro domácnosti i firmy - uklízíme výrobní haly, sklady nebo kanceláře. Používáme speciální stroje a účinnou chemii. Úklidy zajišťujeme vždy dle předchozí domluvy.

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.