• Detail firmy

AGROSPED spol. s r. o.

Základní popis

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava, spediční činnost.

Adresa

Palackého 75/83
353 01 Úšovice

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45348413
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Nákladní doprava

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava, spediční činnost. Přeprava věcí návěsovými sklápěcími soupravami. Vhodné zejména pro přepravu sypkých materiálů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 691 487
Mobil: +420 603 715 773
E-mail: MaresJos@seznam.cz
WWW: www.agrosped.euweb.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Mareš - Jednatel

Další firmy v oboru

PELMI , spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti mezinárodní nákladní dopravy včetně logistiky a spedice. Zajišťujeme pozemní, leteckou i námořní přepravu. Díky spolupráci s partnerskými agenty po celém světě dokážeme nabídnout efektivní a inovátorská řešení na globálním logistickém trhu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, náš profesionální servis je garancí Vaší spokojenosti.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.