• Detail firmy

LUKEŠ VÁCLAV - ZEMNÍ PRÁCE

Základní popis

Provádíme kompletní zemní práce, terénní úpravy, příprava stavenišť, bourací a demoliční práce, odvoz a ukládka materiálu, doprava písku a štěrku, hrubé zásypy, inženýrské sítě, pokládka zámkové dlažby, základové desky RD, ploty, likvidace suti.

Adresa

Uhelná 266
330 03 Chrást u Plzně

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46857192
DIČ:  CZ46857192
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 945 256
Mobil: +420 604 485 606
Mobil: +420 602 462 071

Kontaktní osoba

Václav Lukeš - Majitel

E-mail: lukas.chrast@qvick.cz

L Lukešová

Další firmy v oboru

CINK - Věra Costenarová

Dodáváme čistírny odpadních vod, betonové jímky, plastové jímky, plastové nádrže, betonové nádrže, plastové sudy, lapače tuku, odlučovače ropných látek, vodoměrné šachty apod.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.