• Detail firmy

KOVOVÝROBA - FACH, s.r.o.

Základní popis

Firma byla založena dne 9.1.2002. Zabýváme se zámečnickou činností- přístřešky, ploty, vrata, zábradlí, mříže, žaluzie a provádímé také zasklívání a zateplování balkonů a lodžií.

Adresa

Dukelská 1242
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26341590

Výrobky, činnosti

Stavební zámečnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 725 863
E-mail: kovovyroba-fach@quick.cz
WWW: www.fach.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kubalík - Jednatel

Mobil: +420 603 274 441
Další firmy v oboru

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů. Disponujeme výrobními halami s kvalitním vybavením, kontaktuje nás a domluvíme se na Vašich požadavcích.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.

Dovín, s.r.o.

Výroba a svařování lehkých konstrukcí a plechových a hliníkových součástí. Mezi naše hojně prodávané výrobky patří zejména hliníkové skládací žebříky a hliníkové lešení. Z ostatních výrobků, které nabízíme, se jedná především o schůdky, pracovní kozy a bedna na nářadí. Zabýváme se také výrobou z hliníku podle dodané dokumentace od zákazníka. Pro více informací nás kontaktuje. Těšíme se na Vás.