• Detail firmy

Truhlářství Česká lípa, s.r.o.

Základní popis

Unikátní variabilní systém pro stavbu pergol, altánů, garážových stání a dalších zahradních dřevostaveb a přístřešků. Skvělá kvalita, doprava zdarma po celé ČR, montáž možná svépomocí.

Adresa

Americká 308
330 11 Třemošná

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40522008

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba nábytku

Kontaktní údaje

Telefon: 377 954 152
Fax: 377 856 005
E-mail: zajem@wood-tech.cz
E-mail: soukup@truhlarstvi-ceskalipa.com
WWW: www.wood-tech.cz
WWW: www.truhlarstvi-ceskalipa.com

Kontaktní osoba

Jiřina Soukupová - Jednatel

Libor Němeček - Marketingový ředitel

Telefon: 739 043 436
E-mail: zajem@wood-tech.cz
Další firmy v oboru

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.