• Detail firmy

ELEKTROINSTALACE KLM - KLETEČKA MILAN

Adresa

Vladivostocká 20
352 01 Aš

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12283274

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 526 919
Další firmy v oboru

Martin Andres

Specializujeme se na elektromontážní práce. Zajišťujeme elektroinstalaci v průmyslových objektech, v bytech i administrativních budovách, systémy chytré elektroinstalace, instalace hromosvodů a uzemnění, instalace telekomunikačních rozvodů, elektronické zabezpečení, montáž a servis elektrických kotlů, návrhy a vhodný výběr osvětlení a mnoho dalších služeb.

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!