• Detail firmy

JAN KŘÍŽ

Základní popis

Nabídka grafických návrhů, tvorba www stránek, kódování xhtml a css šablon, provádění SEO optimalizace, návrhy log a značek.

Adresa

Sadová 1
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69708606

Výrobky, činnosti

Nabídka grafických návrhů, tvorba www stránek.

Nabídka grafických návrhů, tvorba www stránek, kódování xhtml a css šablon, provádění SEO optimalizace, návrhy log a značek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 419 829
Mobil: 608 423 201
E-mail: jak@jak.cz
WWW: www.jak.cz
Další firmy v oboru

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.