• Detail firmy

KOVOOBRÁBĚNÍ - DŘIZGEVIČ KAMIL

Základní popis

Provedení strojního opracování kovů, barevných kovů a plastů. S dodávkou materiálů, povrchové úpravy odvozem zboží až k zákazníkovi. Soustružení na klasických obráběcích strojích Soustružnické automaty a poloautomaty Frézky Brusky na kulato,

Adresa

Dlouhá 13
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60950056
DIČ:  CZ7012195432
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Obrábění plastů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 794 206
E-mail: drizgevic@volny.cz

Kontaktní osoba

Kamil Dřizgevič - Majitel

Mobil: 603 519 303

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

AIRPLAST s.r.o.

Provádíme vakuové tváření plastů v maximálním rozměru 195 cm x 85 cm x 50 cm a tloušťky 5 mm. Nabízíme vlastní návrhy forem včetně vytvoření designu, zajišťujeme výrobu forem včetně doplňků. Tváříme všechny druhy plastů v kusové i malosériové výrobě. Vyrábíme modely a odlitky, pružné měkké formy, tvrdé formy, přepravní ochranné obaly, kufříky na nářadí i užitné nástavby.

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.