• Detail firmy

MÓDA X

Základní popis

Prodej spodního prádla a plavek všech velikostí. Nabízíme přes 90 velikostí podprsenek.

Adresa

Sedláčková 4
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49203665

Výrobky, činnosti

MODA X

Prodej spodního prádla

Kontaktní údaje

E-mail: moda-x@seznam.cz
WWW: www.moda-x.cz

Kontaktní osoba

ing. Edita Krislová - Majitel

Mobil: +420 603 215 510
E-mail: moda-x@seznam.cz
Další firmy v oboru

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.