• Detail firmy

PS SVĚTELNÉ ZDROJE s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem světelných zdrojů, svítidel, autožárovek a elektroinstalačního materiálu.

Adresa

Na Valích 1018
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25479857
DIČ:  CZ25479857
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby

Výrobky, činnosti

Světelné zdroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 652 737
Fax: +420 415 652 737
E-mail: info@ps-svetelnezdroje.cz
WWW: www.ps-svetelnezdroje.cz

Kontaktní osoba

Pavel Slezák - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.