• Detail firmy

TAMAS - ZEMNÍ PRÁCE

Základní popis

Zemní práce, autodoprava a demolice

Adresa

Přímá 1299
512 51 Lomnice nad Popelkou

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18873791

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Zemní práce, autodoprava a demolice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 672 112
Fax: +420 481 672 112

Kontaktní osoba

Luboš Plichta - Majitel

Mobil: 603 217 199
Další firmy v oboru

P. N. LOGISTIC

Logistickou činností se zabýváme již od roku 2001. Zajišťujeme přepravu v rámci EU i mimo ni. Vytěžujeme vlastní i externí vozidla, spolupracujeme s několika firmami. Nabízíme rychlé vyřízení zakázky za nejlepší ceny. Jsme špičkou v expresních dodávkách zboží do 24 hod. Soustředíme se zejména na zákazníky z oblasti Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.