• Detail firmy

DŘEVOSOUSTRUŽNICTVÍ - LIMA - MARTIN SLOVÁK

Základní popis

Výroba a prodej soustružených dřevěných polotovarů a výrobků ze dřeva. Nabídka sušení dřeva a dřevěných briket. Dřevosoustružnictví firma Lima Holice.

Adresa

Josefská 202
534 01 Holice v Čechách

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44433034
DIČ:  CZ7010093321
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  3
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Soustružení dřeva

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 477 404
E-mail: martin.sl@atlas.cz
WWW: soustruzenidrevaholice.cz/

Kontaktní osoba

Martin Slovák - Jednatel

Mobil: +420 603 477 404
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Jana Šedivá

Vyrábíme ručně malované a řezané naučné a didaktické hračky a skládanky pro děti od 3 let. Šijeme sáčky z organzy a jsme schopni zhotovit dřevěné hračky na zakázku.

Pavel Böhm - Truhlářství

Hlavním zaměřením naší firmy je výroba profilových lišt. Dále vyrábíme rustikální doplňky na nábytek, rustikální ozdoby, prvky a řezby na okna i dveře, včetně atypických dřevěných dílů dle návrhu zákazníka. Součástí výrobního programu jsou rovněž židle z masivu na zakázku. Pracujeme s běžným dřevem, ale i s exotickými dřevinami. Zboží Vám dle dohody dopravíme na místo určení.