• Detail firmy

AGIMON, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby s profesionálním přístupem se zaměřením na provádění pozemních staveb, rekonstrukcí, zemních prací a provádění střešních konstrukcí a pláštů. Sídlíme ve vlastním areálu, kde se nachází administrativní budova se zázemím pro zaměstna

Adresa

Na Roudné 75
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63505371
  • Import

Výrobky, činnosti

Vodohospodářské stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 531 551
E-mail: agimon@agimon.cz
WWW: www.agimon.cz

Kontaktní osoba

Václav Míka - Jednatel

Mobil: +420 603 220 594

Miroslava Míková - Jednatel

Další firmy v oboru

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.

VODASERVIS s.r.o.

Navrhujeme a vyrábíme úpravny pitné, průmyslové, kotelní a bazénové vody. Dodáváme nerezové tlakové filtry, nerezové nádrže, plastové nádrže na chemikálie, provzdušňovací věže, beztlaké akumulační nádrže, sklolaminátové filtry, filtrační trysky apod. Provádíme hydrogeologické práce a vrty.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.