• Detail firmy

KLIFA Klimatizace

Základní popis

působí v oblasti klimatizace, chlazení a vzduchotechniky. Zajišťujeme komplexní služby počínaje projekcí, dodávkou zařízení, montáží, zaškolení, konče záručním a pozáručním servisem

Adresa

Průmyslová 338
250 64 Měšice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62571729

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnika a klimatizace

projekce, dodávky, montáž, servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 980 202
Mobil: +420 603 843 320
Mobil: +420 603 157 163
Fax: +420 283 980 522
E-mail: martin.vana@klifa.cz
WWW: www.klifa.cz

Kontaktní osoba

Čížková

Martin Váňa - Majitel

Další firmy v oboru

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

B.S.H. servis s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti montáže, servisu a revizí ventilátorů, požárních klapek a elektrických zařízení. Zajišťujeme havarijní servis elektro NONSTOP.

LABOX spol.s r.o.

Naší specializací je projekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Nabízíme biologické ionizátory, laminární boxy, laminární modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostní boxy, telefony pro čisté prostory, závěsné laminární boxy apod. Provádíme kalibrace počítačů částic i aerosolových nefelometrů.