• Detail firmy

AUTODÍLY - ČEJKOVI

Základní popis

Prodej autodílů a autodoplňků pro vozy všech značek, včetně olejů, autokosmetiky, autopotahů a doplňků. Nabízíme klínové řemeny, ložiska, gufera, auto

Adresa

Ladova 27
466 05 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10425683

Výrobky, činnosti

Náhradní díly pro automobily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 305 708
Mobil: +420 602 811 257
Fax: +420 483 305 708
E-mail: autodilycejkova@volny.cz

Kontaktní osoba

Miroslava Čejková - Majitel

Mobil: +420 602 811 257
WWW: www.autodily-cejkova.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej Handlu i Usług inż. Kazimierz WRÓBEL

My existují na polském trhu 25 let a od počátku se snažíme poskytovat nejvyšší kvalitu našich služeb. Chcete-li rozšířit seznam našich zákazníků a povzbudit potenciální zákazníky k nákupům v naší společnosti, nabízíme širokou škálu kvalitních výrobků a dobrých obchodních podmínkách.

Pneuservis - Jiří Šebera

Provozujeme pneuservis v Pelhřimově. Provádíme opravy poškozených pneumatik a duší, huštění pneumatik plynem, výměny pneumatik a ekologickou likvidaci opotřebovaných pneumatik. Prodáváme pneumatiky, disky a autobaterie na osobní a nákladní vozidla i na traktory. Dále zajišťujeme mechanické opravy vozidel, STK, laserovou geometrii, čištění a plnění klimatizací a další běžné autoservisní služby.

PŘEVODOVKY - Jaroslav Kastner

Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje a oprav manuálních převodovek. Zajišťujeme opravy manuálních převodovek, výměny převodovek, servis manuálních převodovek, repase manuálních převodovek. Převodovky dodáváme pro osobní i nákladní a užitková vozidla. Zajistíme také veškeré náhradní díly k převodovkám.