• Detail firmy

JP - Servis, s.r.o.

Základní popis

Prodej, servis a půjčování stavební mechanizace, diamantových kotoučů a elektrocentrál. Nabídka řezání a jádrového vrtání asfaltu i železobetonu.

Adresa

Letkovská 690/40A
312 60 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63507366
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Stavební stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 420 844
Mobil: +420 603 257 001
E-mail: jp-servis@iol.cz
WWW: www.jp-servis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Kolman - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!