• Detail firmy

ALFA EXPO Jiří Houdek

Základní popis

Výroba a prodej tlakových ponorných čerpadel, kalových čerpadel a domácích vodáren.

Adresa

Mošnerova 1198/16
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13627104

Výrobky, činnosti

Drtiče kuchyňského odpadu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 417 604
E-mail: alfa@iol.cz
WWW: Http://www.alfaexpo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Houdek - Majitel

Další firmy v oboru

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

Karel Hloch - TRUHLÁŘSTVÍ

Poskytujeme kompletní služby v oboru truhlářství a stolařství. Vyrábíme a prodáváme interiérové dveře, schodiště, kuchyňské linky, vestavěné skříně, atypický nábytek, nábytek z masivu, šatní skříně na míru, postele, obývací stěny, nábytek do dětského pokoje, vybavení do jídelny či nábytek do kanceláře. Dále poskytujeme renovace, montáž, poradenství či výrobu na zakázku.