• Detail firmy

OTAVASTAV s.r.o.

Základní popis

Nabízíme výstavbu inženýrských staveb.

Adresa

Dlouhá Ves 194
342 01 Dlouhá Ves

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64833208

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Nabízíme výstavbu inženýrských staveb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 378 774 255
Mobil: +420 728 277 662
E-mail: vbouz@tiscali.cz
WWW: www.otavastav.cz

Kontaktní osoba

Václav Bouz - Jednatel

Další firmy v oboru

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.