• Detail firmy

Dopravní agentura NEZMAR s.r.o.

Základní popis

Specialista na osobní dopravu pro 3-29 osob mikrobusy a minibusy v ČR i zahraničí. Vlastníme Mercedesy Viano, Sprinter, Fordy Transit a Isuzu Turquoise. Zájezdová doprava - nabízíme transfery na letiště, linkovou dopravu zaměstnanců a svozy pro CK.

Adresa

Zátiší 1064/7
318 00 Plzeň 3 - Skvrňany

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46883967

Výrobky, činnosti

Autobusová doprava

Kontaktní údaje

Mobil: 602 469 389
Fax: 377 387 924
E-mail: nezmar@volny.cz
WWW: www.volny.cz/nezmar

Kontaktní osoba

Zdeněk Fiala - Jednatel

Další firmy v oboru

SEKO BUS PLZEŇ s.r.o.

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní zájezdovou dopravu. Zajistíme autobusovou dopravu pro cestovní kanceláře a jiné organizace. Nabízíme rovněž nákladní dopravu a přepravu zaměstnanců.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.