• Detail firmy

OBALOVNA LETKOV, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme výrobu a prodej teplých asfaltových směsí pro výstavbu a opravy pozemních komunikací v plzeňském regionu. Mimo směsí zpracovávaných za tepla vyrábíme a dodáváme směs Canader-mix zpracovávanou za studena.

Adresa

Letkov 171
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49790633

Výrobky, činnosti

Projektování dopravních staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 456 753
Telefon: +420 352 537 005
Telefon: +420 377 456 030
Mobil: +420 731 601 432
Fax: +420 377 456 753
E-mail: letkov@obalovna-letkov.cz
WWW: www.obalovna-letkov.cz

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Hnízdo - Jednatel

Pavel Chládek - Jednatel

Další firmy v oboru

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.