• Detail firmy

Olympia Investment s.r.o.

Základní popis

Olympia Investment, s.r.o. se zabývá činností v rozsahu od výběru vhodné lokality až po realizaci projektu. Vyhledáváme pozemky a nemovitosti vhodé pro výstavbu a přestavbu na komerční centra, průmyslové zóny a také pro bytovou výstavbu.

Adresa

Pardubická 851/7
500 04 Kukleny

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26005409
Rok založení:  2004

Výrobky, činnosti

Development

DUE DILINGENCE - provedení komplexního právního auditu za účelem odhalení právních a jiných rizik při obchodování s nemovitostmi.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 223 634
Mobil: +420 774 223 632
E-mail: info@olympiainvestment.cz
WWW: www.nejlepsipozemky.cz

Kontaktní osoba

František Seifert - Jednatel

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.