• Detail firmy

SKLENÁŘSTVÍ LEŠETICKÝ MÍRA

Základní popis

Firma zasklívá okna, dveře, umělecké vitráže, chrámová okna, výlohy, skleníky a světlíky. Vyrábí zrcadla, lepená akvária a náhrobní desky.

Adresa

Těšínská 10
312 09 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12401927
DIČ:  138-450209102
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Atypická okna

chrámová

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 473 157
Fax: +420 377 473 157
E-mail: m.leseticky@tiscali.cz
WWW: www.sklenarstvi.euweb....

Kontaktní osoba

Miroslav Lešetický - Majitel

Mobil: +420 605 255 590
Další firmy v oboru

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.