• Detail firmy

H-CONSULTING - Ing. Zuzana Havlová

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zpracování a vedení účetní evidence. Našimi zákazníky jsou především malé a střední firmy, kterým nabízíme ekonomické a daňové poradenství.

Adresa

Doudlevecká 12
301 36 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61769282
DIČ:  145-6954142932
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Účetnictví bytového hospodářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 226 126
Mobil: +420 602 117 330
Fax: +420 377 237 825
E-mail: hchavlova@seznam.cz
Další firmy v oboru

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.