• Detail firmy

TORION, projekční kancelář, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní projekty v oblasti bytové, občanské a průmyslové výstavby, práce v oboru statického posuzování a návrhů stavebních konstrukcí.

Adresa

Mánesova 1
320 25 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61169111
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Statické posudky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 421 547
Mobil: +420 603 294 243
Fax: +420 377 423 780
E-mail: info@torion-plzen.cz
WWW: www.torion-plzen.cz

Kontaktní osoba

Ing. Robert Špalek - Jednatel

Mobil: +420 604 280 127

Gabriela Špalková - Jednatel

Další firmy v oboru

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.