• Detail firmy

A.S.S.A. architekti s.r.o.

Základní popis

Architektonický, projekční a inženýrský atelier. Provádíme architektonické návrhy, stavební projekty, urbanistické práce a návrhy interiérů. Pro investory zpracujeme komplexní dokumentaci. Pro stavby provedeme vše od architektonické studie po kola

Adresa

Perlová 68/7
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49197606
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 236 429
Fax: +420 377 227 250
E-mail: assa@assa.cz
WWW: www.assa.cz

Kontaktní osoba

Vratislav Kučera - Jednatel

Mobil: +420 602 415 556

Ing. Radek Loukota - Jednatel

Mobil: +420 777 715 602
Další firmy v oboru

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.