• Detail firmy

RECEPT s. r. o.

Základní popis

Poskytování ekonomického a finančního poradenství, nabídka vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy, přípravy a zpracování daňových přiznání.

Adresa

Křemencova 10
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49244787
DIČ:  001-49244787
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Účetní poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 930 343
Fax: +420 224 930 344
E-mail: recept@iol.cz
Další firmy v oboru

ACTA s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. V rámci naší činnosti zajišťujeme účetní, daňové a ekonomické poradenství a ve spolupráci s auditorským partnerem zajistíme i audity. Náš tým zkušených účetních poradců Vám nabízí služby na profesionální úrovni. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.