• Detail firmy

OKARM s.r.o.

Adresa

Národní 535
407 47 Varnsdorf

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25416596
DIČ:  CZ25416596
Rok založení:  2003
Počet zaměstnanců:  13

Výrobky, činnosti

Průmyslové armatury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 375 120
Mobil: +420 605 777 272
E-mail: info@okarm.cz
WWW: www.okarm.cz

Kontaktní osoba

Lenka Kopecká

Josef Veverka

Další firmy v oboru

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.