• Detail firmy

ELEKTRO PROJEKT 2000, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme projektovou činnost v oblasti elektroinstalací. Projektová dokumentace pro bytovou a průmyslovou výstavbu, trafostanice 22kV, přípojky VN, fotovoltaické elektrárny

Adresa

Rokycanova 296
347 01 Tachov

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25216635
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  1000000

Výrobky, činnosti

Projektování rozvodů NN

Provádíme projektové dokumentace pro bytovou a průmyslovou výstavbu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 374 625 290
Mobil: +420 603 203 537
E-mail: elektroprojekt@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Václav Valeš - Jednatel

Mobil: +420 603 203 537
E-mail: elektroprojekt@tiscali.cz
Další firmy v oboru

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.

SILNIČNÍ INŽENÝRSKÁ SPOLEČNOST, s.r.o.

Naše společnost provozuje akreditovanou zkušební laboratoř. Ta provádí zkoušení asfaltů, asfaltových směsí, kameniva, zemin a konstrukčních vrstev vozovek a další s tím související činnosti. Dále provádíme diagnostiky stávajících konstrukcí vozovek, zpracování kontrolních a zkušebních plánů staveb a technické poradenství na stavbách.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.