• Detail firmy

Ing. JARKOVSKÝ - PROJEKTOVÝ ATELIÉR

Základní popis

Projektování ve stavebnictví, inženýrská činnost a realizace staveb. Architektonické studie, technický dozor, dokumentace ke stavebnímu řízení.

Adresa

Velká Dominikánská 10
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40205321
DIČ:  196-5902201602
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projektová činnost

památkové objekty a novostavby v historickém prostředí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 735 348
E-mail: arch.jarkovsky@iol.cz
WWW: www.jjb-ing-praha.webnode.cz
Další firmy v oboru

INVESTSERVIS, spol. s r.o.

Věnujeme se inženýrské činnosti ve výstavbě pozemních, vodohospodářských a dopravních staveb. Po dohodě s objednatelem nabízíme projektové práce pro plánovanou výstavbu. Zajišťujeme technický dozor investora a služby koordinátora BOZP při práci na staveništi. Součástí poskytovaných služeb jsou i hydrogeologické průzkumy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.