• Detail firmy

Ing. JARKOVSKÝ - PROJEKTOVÝ ATELIÉR

Základní popis

Projektování ve stavebnictví, inženýrská činnost a realizace staveb. Architektonické studie, technický dozor, dokumentace ke stavebnímu řízení.

Adresa

Velká Dominikánská 10
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40205321
DIČ:  196-5902201602
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projektová činnost

památkové objekty a novostavby v historickém prostředí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 735 348
E-mail: arch.jarkovsky@iol.cz
WWW: www.jjb-ing-praha.webnode.cz
Další firmy v oboru

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.